Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
MC1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Areke van Gent
Coach Martijn Kool
Coach Michel Driesse
Manager Inge Carmiggelt
Trainer Luuk Verkaar

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 38999 't Spandersbosch MC3
45
11:55 13:10 uit route
14 mrt 38959 M.H.C. Weesp MC2
14:30 15:00 thuis Veld 2
21 mrt 38885 HMHC MC3
45
13:15 14:30 uit route
28 mrt 38960 Hockeyclub De Haaskamp MC1
11:50 12:20 thuis Veld 2
   13/2 tijd gewijzigd
4 apr 38870 Almeerse HC MC3
60
08:15 09:45 uit route
18 apr 38961 't Spandersbosch MC3
11:15 11:45 thuis Veld 1
9 mei 38992 M.H.C. Weesp MC2
45
12:55 14:10 uit route
16 mei 38962 HMHC MC3
11:15 11:45 thuis Veld 1
6 jun 38843 Hockeyclub De Haaskamp MC1
45
uit route
13 jun 38963 Almeerse HC MC3
15:30 16:00 thuis Veld 1
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haaskamp MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilversum MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Montfoort MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weesp MC2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Haaskamp MC1Almere MC3Hilversum MC3Montfoort MC1Weesp MC2Spandersbosch MC3
Haaskamp MC1  
Almere MC3  
Hilversum MC3  
Montfoort MC1  
Weesp MC2  
Spandersbosch MC3  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Hilversum MC3 Almere MC3 14:30 Sportpark Loosdrecht
  Spandersbosch MC3 Montfoort MC1 13:10 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Weesp MC2 Haaskamp MC1 14:10 Sportpark Vechtoever
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Almere MC3 Spandersbosch MC3 10:15 Sportp. 'Klein Brandt'
  Haaskamp MC1 Hilversum MC3 11:30 sportp. 'de Burgwal'
  Montfoort MC1 Weesp MC2 15:00 Sportp. 'Parklaan'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Haaskamp MC1 Almere MC3 14:15 sportp. 'de Burgwal'
  Hilversum MC3 Montfoort MC1 14:30 Sportpark Loosdrecht
  Weesp MC2 Spandersbosch MC3 14:00 Sportpark Vechtoever
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Montfoort MC1 Haaskamp MC1 12:20 Sportp. 'Parklaan'
  Spandersbosch MC3 Hilversum MC3 12:20 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Weesp MC2 Almere MC3 12:20 Sportpark Vechtoever
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Almere MC3 Montfoort MC1 9:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Haaskamp MC1 Spandersbosch MC3 sportp. 'de Burgwal'
  Hilversum MC3 Weesp MC2 Sportpark Loosdrecht
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Almere MC3 Hilversum MC3 12:05 Sportp. 'Klein Brandt'
  Haaskamp MC1 Weesp MC2 sportp. 'de Burgwal'
  Montfoort MC1 Spandersbosch MC3 11:45 Sportp. 'Parklaan'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Hilversum MC3 Haaskamp MC1 Sportpark Loosdrecht
  Spandersbosch MC3 Almere MC3 16:20 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Weesp MC2 Montfoort MC1 14:10 Sportpark Vechtoever
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Almere MC3 Haaskamp MC1 12:10 Sportp. 'Klein Brandt'
  Montfoort MC1 Hilversum MC3 11:45 Sportp. 'Parklaan'
  Spandersbosch MC3 Weesp MC2 10:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Almere MC3 Weesp MC2 11:35 Sportp. 'Klein Brandt'
  Haaskamp MC1 Montfoort MC1 sportp. 'de Burgwal'
  Hilversum MC3 Spandersbosch MC3 Sportpark Loosdrecht
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Montfoort MC1 Almere MC3 16:00 Sportp. 'Parklaan'
  Spandersbosch MC3 Haaskamp MC1 14:10 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Weesp MC2 Hilversum MC3 14:00 Sportpark Vechtoever