Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
MA2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Walter Mei
Coach Tom Groenenendaal
Manager Judy Aertsen
Trainer Mark Hansen
Trainer Noah Gerritsen

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 15568 Larensche Mixed Hockey Club MA5
12:50 13:20 thuis Veld 1
  Arbitrage: Heren 1
 
14 mrt 15646 Hockey Club Houten MA6
30
15:35 16:35 uit route
21 mrt 15668 SV Phoenix MA3
14:20 14:50 thuis Veld 2
  Arbitrage: Heren 1
 
28 mrt 15793 Gooische Hockey Club MA6
45
15:10 16:25 uit route
4 apr 15848 MHC Fletiomare MA5
16:40 17:10 thuis Veld 1
   13/2 tijd gewijzigd
  Arbitrage: Heren 1
 
18 apr 15916 M.H.C. Weesp MA3
45
14:45 16:00 uit route
9 mei 16028 't Spandersbosch MA5
12:55 13:25 thuis Veld 1
  Arbitrage: Heren 1
 
16 mei 16100 Larensche Mixed Hockey Club MA5
30
uit route
6 jun 16208 Hockey Club Houten MA6
15:10 15:40 thuis Veld 2
   13/2 tijd gewijzigd
  Arbitrage: Heren 1
 
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Montfoort MA2 5 15 5 0 0 21 5 0
2 Houten MA6 5 13 4 1 0 24 9 0
3 Fletiomare MA5 5 12 4 0 1 19 6 0
4 Weesp MA3 5 8 2 2 1 11 8 0
5 Laren MA5 5 7 2 1 2 16 14 0
6 Phoenix MA3 5 1 0 1 4 4 19 0
7 Gooische MA6 5 1 0 1 4 8 24 0
8 Spandersbosch MA5 5 0 0 0 5 1 19 0

Uitslagenmatrix
  Laren MA5Phoenix MA3Weesp MA3Spandersbosch MA5Montfoort MA2Gooische MA6Fletiomare MA5Houten MA6
Laren MA5   4-0 1-3 2-7
Phoenix MA3   1-6 0-5
Weesp MA3 2-2 2-0   3-3
Spandersbosch MA5 0-3   0-3 0-5
Montfoort MA2 3-1   5-1
Gooische MA6 2-7 2-2  
Fletiomare MA5 4-1 2-4 5-0  
Houten MA6 4-1 5-3  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Phoenix MA3 Montfoort MA2 1-6 Definitief
.. Weesp MA3 Houten MA6 3-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Fletiomare MA5 Spandersbosch MA5 4-1 Definitief
.. Gooische MA6 Laren MA5 2-7 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Montfoort MA2 Gooische MA6 5-1 Definitief
.. Laren MA5 Fletiomare MA5 1-3 Definitief
.. Houten MA6 Phoenix MA3 4-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Spandersbosch MA5 Weesp MA3 0-3 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Spandersbosch MA5 Houten MA6 0-5 Definitief
.. Gooische MA6 Phoenix MA3 2-2 Definitief
.. Weesp MA3 Laren MA5 2-2 Definitief
.. Fletiomare MA5 Montfoort MA2 2-4 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Montfoort MA2 Weesp MA3 3-1 Definitief
.. Laren MA5 Spandersbosch MA5 4-0 Definitief
.. Houten MA6 Gooische MA6 5-3 Definitief
.. Phoenix MA3 Fletiomare MA5 0-5 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Weesp MA3 Phoenix MA3 2-0 Definitief
.. Fletiomare MA5 Gooische MA6 5-0 Definitief
.. Spandersbosch MA5 Montfoort MA2 0-3 Definitief
.. Laren MA5 Houten MA6 2-7 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Fletiomare MA5 Houten MA6 16:05 Fletiomare Novum
  Montfoort MA2 Laren MA5 13:20 Sportp. 'Parklaan'
  Phoenix MA3 Spandersbosch MA5 17:15 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 8 MAART 2020
  Gooische MA6 Weesp MA3 10:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Houten MA6 Montfoort MA2 16:35 Groene Hoon
  Laren MA5 Phoenix MA3 Sportp. Eemnesserweg
  Spandersbosch MA5 Gooische MA6 16:20 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Weesp MA3 Fletiomare MA5 16:00 Sportpark Vechtoever
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Houten MA6 Weesp MA3 Groene Hoon
  Laren MA5 Gooische MA6 Sportp. Eemnesserweg
  Montfoort MA2 Phoenix MA3 14:50 Sportp. 'Parklaan'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Spandersbosch MA5 Fletiomare MA5 10:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Fletiomare MA5 Laren MA5 Fletiomare Novum
  Gooische MA6 Montfoort MA2 16:25 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Phoenix MA3 Houten MA6 17:40 Sportpark Koeburgweg
  Weesp MA3 Spandersbosch MA5 12:50 Sportpark Vechtoever
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Houten MA6 Spandersbosch MA5 Groene Hoon
  Laren MA5 Weesp MA3 Sportp. Eemnesserweg
  Montfoort MA2 Fletiomare MA5 17:10 Sportp. 'Parklaan'
  Phoenix MA3 Gooische MA6 15:25 Sportpark Koeburgweg
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Fletiomare MA5 Phoenix MA3 Fletiomare Novum
  Gooische MA6 Houten MA6 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Spandersbosch MA5 Laren MA5 17:55 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Weesp MA3 Montfoort MA2 16:00 Sportpark Vechtoever
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Gooische MA6 Fletiomare MA5 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Houten MA6 Laren MA5 Groene Hoon
  Montfoort MA2 Spandersbosch MA5 13:25 Sportp. 'Parklaan'
  Phoenix MA3 Weesp MA3 15:45 Sportpark Koeburgweg
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Houten MA6 Fletiomare MA5 Groene Hoon
  Laren MA5 Montfoort MA2 Sportp. Eemnesserweg
  Spandersbosch MA5 Phoenix MA3 17:50 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Weesp MA3 Gooische MA6 12:50 Sportpark Vechtoever
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Fletiomare MA5 Weesp MA3 Fletiomare Novum
  Gooische MA6 Spandersbosch MA5 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Montfoort MA2 Houten MA6 15:40 Sportp. 'Parklaan'
  Phoenix MA3 Laren MA5 Sportpark Koeburgweg