Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Keeperstraining 2019-2020 Trainingsgroep V2 - CD
18:30 - 19:30 MB3 Mark Hansen V2 - AB
18:30 - 19:30 MC2 Romée Veltman V1 - AB
19:00 - 20:00 MC4 Bas Neele V2 - CD
19:15 - 20:15 MC3 Luuk Verkaar V1 - CD
19:30 - 20:30 MB2 Mark Hansen V2 - AB
19:30 - 20:30 MC1 Nick de Haas V1 - AB
20:30 - 22:00 JA1 Nick de Haas V1 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M6E2 Hans Lenten V1 - D
17:30 - 18:30 MD3 Dominique Neele V1 - AB
18:00 - 19:00 M8E1 Mara Nulkes V2 - AB
18:30 - 19:30 JC1 V1 - CD
18:30 - 19:30 JD1 Sandor de Haas V1 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Yvette Stavenuiter V2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Linda van der Wel
Susan van der Wel
V2 - AB
19:30 - 20:30 MA2 Walter Mei
Tom Groenenendaal
V1 - AB
20:30 - 22:00 Trainingsgroep Heren Trainingsgroep V1
20:30 - 22:00 Montfoort DJ1 Yvette Stavenuiter V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J3F1 Evi Boere
Nica Stekelenburg
Elice Prior
V1 - A
16:30 - 17:30 J3F2 Madelon van der Aa V1 - C
17:00 - 18:00 J6E1 Fré Doop V2 - A
17:15 - 18:15 M3F2 Jip Mik
Tess Vendrig
V2 - B
17:30 - 18:30 M8E2 Gwyn Jenkins V1 - D
17:30 - 18:30 MD2 Nicolás Bravo Lemmens
Jeffrey van den Boogaard
V1 - AB
18:00 - 19:00 M3F3 Renaldo Verheij
Jantien Doop
V1 - C
18:00 - 19:00 M6E1 Jeroen van Rooijen
Marjolijn Gomersbach-van der Stoep
V2 - C
18:00 - 19:00 M6E3 Boudewijn Tosseram
Paulien Middendorp
V2 - D
18:30 - 20:00 MC1 Nick de Haas V1 - AB
18:30 - 19:30 MC4 Roland van Vliet V2 - AB
19:00 - 20:00 MC2 Hein Pouw
Rudolf Vendrig
V1 - CD
19:00 - 20:00 MD1 Romée Veltman V2 - CD
19:30 - 21:00 MB2 Edwin de Bruin V2 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Nick de Haas V1 - AB
20:00 - 21:30 Veteranen Heren A V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 M3F1 Michel Driesse
Rob Bosch
V2 - D
18:00 - 19:00 M8E1 Mara Nulkes V1 - AB
18:30 - 19:30 JD1 Sandor de Haas V2 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Susan van der Wel
Linda van der Wel
V1 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Nick de Haas V1 - AB
19:00 - 20:00 MC3 Sanne Verdoold V2 - CD Sanne Verdoold is training aan het geven, en heeft al een keer of 6 voor 9-11 training gegeven
19:30 - 20:30 JC1 V2 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Rick Boere V2 - CD
20:00 - 21:30 MA2 Nick de Haas V1 - AB
20:30 - 22:00 Montfoort DJ1 Yvette Stavenuiter V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Ramon Spies
Mark Hansen
V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 M6E2 Ilse Fles
Fleur van Thiel
V2 - CD
18:00 - 19:00 M8E2 Ivo Braber V2 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining 2019-2020 Trainingsgroep V2 - CD
19:00 - 20:00 MD1 Jeroen Steenbrink
Keith Garner
V1 - AB
19:00 - 20:00 MD2 Ivo Braber V1 - CD
19:00 - 20:00 MD3 Nicolás Bravo Lemmens V2 - AB
20:00 - 22:00 Trainingsgroep Heren Trainingsgroep V2
20:00 - 21:30 Heren 1 V1 - AB
Agenda
LISA App
Android app on Google Play

Wedstrijdverslagen
Nog geen verslagen