Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M6E1 Ella van Vliet V2 - A V2-A
17:30 - 18:30 M6E2 Djoeke van Helsdingen
Emily Garner
V2 - B V2-B
17:30 - 18:30 M6E3 Lina Boere
Shirley van Draanen
V1 - A V1-A
17:30 - 18:30 MD3 Boudewijn Tosseram
Paulien Middendorp
V1 - CD V1-CD
18:00 - 19:00 MC2 Romée Veltman V2 - CD V2-CD
18:30 - 19:30 J6E1 V1 - AB V1-AB; Jorgen van der Haagen
18:30 - 19:30 JD1 V1 - AB V1-AB; Jorgen van der Haagen
18:30 - 19:30 M8E1 John de Wissel
Marcel Sonneveld
V1 - CD V1-CD
18:30 - 19:30 M8E2 V1 - CD V1-CD
18:30 - 20:00 MC1 Luuk Verkaar V2 - AB V2-AB
19:00 - 20:30 JB1 Mark Hansen
Xander Groot
V2 - CD V2-CD
19:30 - 20:30 MA2 V1 - CD V1-CD
19:30 - 20:30 MB3 V1 - AB V1-AB; Jorgen van der Haagen
20:30 - 21:30 MB2 V1 - AB V1-AB; Jorgen van der Haagen
20:30 - 22:00 Trim V2
20:30 - 22:00 Trim V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MB1 Joerie Verheij V2 - AB V2-AB
18:00 - 19:00 MC3 Kika Vendrig V2 - CD V2-CD
18:30 - 19:30 MD1 Samantha Houdijk V1 - CD V1-CD
18:30 - 19:30 MD2 Chiara Driesse V1 - AB V1-AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Joerie Verheij V2 - AB V2-AB
19:00 - 20:30 MA1 Linda van der Wel
Susan van der Wel
V2 - CD
19:30 - 21:00 JA1 V1 - AB V1-AB; Luuk Klarenbeek
19:30 - 20:30 JC1 Sandor de Haas V1 - CD V1-CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Joerie Verheij V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E1 Jochen Vos V1 - A V1-A
17:30 - 18:30 M3F2 Iris Oostendorp
Noa Heeman
V1 - B V1-B
17:30 - 18:30 M6E2 Anna Battem
Noor Vlooswijk
V2 - D V2-D
17:30 - 18:30 M6E3 Alicia Houdijk
Sam Anbergen
V1 - A V1-A
17:30 - 18:30 M8E2 Sirach Kaai V2 - C V2-C
17:30 - 18:30 MD3 Julia Kool V2 - AB V2-AB
18:15 - 19:30 MB2 Olav den Oudsten V1 - CD V1-CD; zelfstandig warming up
18:30 - 19:30 JD1 Bram Dijkshoorn
Thimo Groot
V1 - AB V1-AB
18:30 - 19:30 M6E1 Jantien Doop
Renaldo Verheij
V2 - D V2-D
18:30 - 19:30 M8E1 Jos Breedveld
Rob Bosch
V2 - C V2-C
18:30 - 19:30 MC2 Jeffrey van den Boogaard
Sirach Kaai
V2 - AB V2-AB
19:30 - 20:30 JA1 V2 - ABC V2-ABC Luuk Klarenbeek
19:30 - 20:30 JB1 Olav den Oudsten V2 - ABC V2-ABC Luuk Klarenbeek
20:30 - 22:00 H35A V2 V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MD2 Jula van Gent V2 - AB V2-AB
17:30 - 18:30 M3F1 Lotte Braber V1 - A V1-A
17:30 - 19:00 MA1 Linda van der Wel
Susan van der Wel
V2 - CD V2-CD
17:30 - 19:00 MB1 Rick Boere V2 - AB V2-AB
18:30 - 19:30 MC3 Nicolás Bravo Lemmens V1 - AB V1-AB
18:30 - 19:30 MD1 Ivo Braber V1 - CD V1-CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Joerie Verheij
Rick Boere
V2 - AB V2-AB
19:00 - 20:30 MC1 V2 - CD V2-CD
19:30 - 20:30 JC1 Olav den Oudsten
Sandor de Haas
V1 - CD V1-CD
19:30 - 20:30 MB3 Nicolás Bravo Lemmens V1 - AB V1-AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Joerie Verheij V2 - AB V2-AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Benjamins Isa Mik V2 V2 ABCD
Agenda
LISA App
Android app on Google Play

Wedstrijdverslagen
Nog geen verslagen