Trainingsschema
Dit schema loopt van 29-8-2022 t/m 23-10-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 JO10-1 Jochen Vos V1
17:30 - 18:30 M010-2 Lotte Braber V1
17:30 - 18:30 MO10-1 Iris Oostendorp
Noa Heeman
V1
17:30 - 18:30 MO9-1 Floortje Braber V2 - AB
17:30 - 18:30 MO9-2 Nynke Vergeer V2 - AB
18:00 - 19:00 MO12-3 Alicia Houdijk
Ella van Vliet
V2 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 Luuk Verkaar V1 - CD
18:30 - 19:30 MO16-2 Luuk Klarenbeek V1 - AB
19:00 - 20:30 JO18-1 Mark Hansen
Xander Groot
V2 - AB
19:30 - 20:30 JO16-1 Luuk Klarenbeek V1 - AB
20:00 - 21:30 MO18-1 Luuk Verkaar V1 - CD
20:30 - 22:00 Trim V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MO14-2 Luuk Klarenbeek V2 - CD
18:30 - 19:30 MO12-1 Jos Breedveld
Michel Driesse
V1 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining 2 Trainingsgroep V2 - AB HW
19:00 - 20:00 MO12-2 Arjan Nieuwendijk
Plonja Gudde
V1 - CD
19:00 - 20:00 MO14-1 Luuk Klarenbeek V2 - CD
20:00 - 21:30 MO18-2 V2 - AB HW
20:00 - 21:30 MO18-3 Luuk Klarenbeek V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M010-2 Lotte Braber V1
17:30 - 18:30 MO10-1 Fleur Lansbergen
Sigrid Kaai
V1
17:30 - 18:30 MO8-1 Bram Dijkshoorn
Robine van der Stoep
V2
17:30 - 18:30 MO9-1 Lieke van der Wel
Marah van Agthoven
V1
17:30 - 18:30 MO9-2 Benno Vergeer
Alexander Burgers
V1
18:30 - 19:30 JO10-1 Bram Dijkshoorn V1 - AB
18:30 - 19:30 MO16-1 Luuk Verkaar V2 - AB
19:15 - 20:30 MO18-1 Angelique Houdijk
Luuk Verkaar
V2 - AB eerste kwartier op CD warmlopen
19:30 - 21:00 JO16-1 Pepijn Lenten
Sandor de Haas
V1 - AB
19:30 - 21:00 JO18-1 Pepijn Lenten V1 - CD
20:30 - 22:00 H35A V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MO14-1 V2 - CD HW
18:30 - 19:30 MO12-1 Arjan van den Berg
Rob Bosch
V1 - AB
18:30 - 19:30 MO12-2 Esther Ruikers V1 - CD
18:30 - 19:30 MO12-3 Jantien Doop
Renaldo Verheij
V2 - AB
19:00 - 20:00 MO16-2 V2 - CD HW
19:30 - 20:30 MO14-2 Ivo Braber V2 - AB
20:00 - 21:00 MO18-3 V2 - CD HW
21:00 - 22:00 MO18-2 V2 - CD HW
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Benjamins Alicia Houdijk
Kyra Kamer
Lotte Braber
V2
Agenda
de agenda is leeg
Hele agenda
LISA App
Android app on Google Play

Wedstrijdverslagen
Nog geen verslagen