Trainingsschema
Dit schema loopt van 6-5-2022 t/m 12-6-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 17:00 Koko Trainingsgroep V2
17:00 - 18:00 Koko Trainingsgroep V1
17:00 - 18:00 M3F1 Floortje Braber V2 M6E1 verzamelen op velddeel A, M6E2 op deel B, M6E3 op deel C, M3F1 deel D. Train de trainer HW
17:00 - 18:00 M6E1 Lina Boere V2 M6E1 verzamelen op velddeel A, M6E2 op deel B, M6E3 op deel C, M3F1 deel D. Train de trainer HW
17:00 - 18:00 M6E2 Noa Heeman
Iris Oostendorp
V2 M6E1 verzamelen op velddeel A, M6E2 op deel B, M6E3 op deel C, M3F1 deel D. Train de trainer HW
17:00 - 18:00 M6E3 Robine van der Stoep
Lotte Braber
V2 M6E1 verzamelen op velddeel A, M6E2 op deel B, M6E3 op deel C, M3F1 deel D. Train de trainer HW
18:00 - 19:00 J8E1 Jochen Vos V2 M8E1 verzamelen op velddeel A, M8E2 op deel B, J8E1 op deel C. Train de trainer HW
18:00 - 19:00 M8E1 Alicia Houdijk
Ella van Vliet
V2 M8E1 verzamelen op velddeel A, M8E2 op deel B, J8E1 op deel C. Train de trainer HW
18:00 - 19:00 M8E2 Ingrid Boink V2 M8E1 verzamelen op velddeel A, M8E2 op deel B, J8E1 op deel C. Train de trainer HW
18:45 - 19:45 MB2 V1 - CD HW 1 uur
18:45 - 20:15 MB3 Lorenne Kamer
Ivo Braber
V1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Mark Hansen
Xander Groot
V2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Angelique Houdijk
Luuk Verkaar
V2 - AB
20:30 - 22:00 Trim V1 VELD RESERVERING
20:30 - 22:00 Trim V2 1 uur HW
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:00 Koko Trainingsgroep V2
18:30 - 19:30 JC1 V2 - CD HW
18:30 - 19:30 MD1 Jos Breedveld
Rob Bosch
V1 - CD
18:30 - 19:30 MD2 Boudewijn Tosseram
Paulien Middendorp
V2 - AB
18:30 - 19:30 MD3 John de Wissel
Marcel Sonneveld
V1 - AB
19:30 - 21:00 MA1 Samantha Houdijk V2 - CD
19:30 - 20:30 MC1 Luuk Klarenbeek V2 - AB
19:30 - 20:30 MC2 V1 - AB HW
21:00 - 22:00 MA2 Samantha Houdijk V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J8E1 Bram Dijkshoorn
Thimo Groot
V1 - A
17:30 - 18:30 M3F2 Benno Vergeer
Erik Van Schaik
V1 - C
17:30 - 18:30 M6E1 Lina Boere V2 - B
17:30 - 18:30 M6E2 Suzanne Achterberg V1 - D
17:30 - 18:30 M6E3 Robine van der Stoep
Lotte Braber
V2 - A
17:30 - 18:30 M8E2 Shirley van Draanen V2 - D
18:30 - 19:30 M8E1 Jantien Doop
Renaldo Verheij
V1 - A
18:30 - 20:00 MB1 Luuk Verkaar
Angelique Houdijk
V2 - AB
18:30 - 19:30 MB2 Luuk Klarenbeek V1 - CD
18:30 - 19:30 MB3 V2 - CD HW
19:30 - 21:00 JB1 Luuk Klarenbeek V2 - CD
20:30 - 22:00 H35A V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:00 Koko Trainingsgroep V2
18:00 - 19:00 MD1 Michel Driesse V1 - CD
18:00 - 19:00 MD2 V2 - AB HW
18:00 - 19:00 MD3 Marcel Sonneveld
Sirach Kaai
V1 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Sandor de Haas V1 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Luuk Klarenbeek V1 - AB
19:00 - 20:00 MC2 V2 - AB HW
20:00 - 21:00 MA2 V2 - AB HW
21:00 - 22:00 MA1 V2 - AB HW
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins Alicia Houdijk
Sena Fiege
V2
09:00 - 10:00 Kabouters V2
Agenda
LISA App
Android app on Google Play

Wedstrijdverslagen
Nog geen verslagen