Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
H35A

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jurjen Johannes Verheij
Manager Jurjen Johannes Verheij

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt MHC Fletiomare H30-4
30
13:00 uit route
12 mrt Doornse Hockey Club H30-2
10:00 10:30 thuis Veld 2
26 mrt SV Kampong Hockey H30-5
10:00 10:30 thuis Veld 2
2 apr VMHC Spitsbergen H30-1
45
uit route
16 apr MHCN H30-1
30
uit route
23 apr MHC Maarn H30-1
10:00 10:30 thuis Veld 2
14 mei HC Rijnvliet H30-1
30
uit route
21 mei HC Geldermalsen H30-1
10:00 10:30 thuis Veld 2
4 jun Hockeyclub De Haaskamp H30-1
45
uit route
11 jun MHC Fletiomare H30-4
10:00 10:30 thuis Veld 2
18 jun Hockey Club Houten H30-2
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Montfoort H30-1 9 23 7 2 0 48 14 0
2 Haaskamp H30-1 9 22 7 1 1 24 15 0
3 Maarn H30-1 9 15 4 3 2 28 21 0
4 Nieuwegein H30-1 10 15 4 3 3 21 19 0
5 Rijnvliet H30-1 9 13 4 1 4 20 22 0
6 Kampong H30-5 10 12 3 3 4 15 18 0
7 Doorn H30-2 10 12 3 3 4 12 16 0
8 Geldermalsen H30-1 8 8 3 2 3 12 16 3
9 Fletiomare H30-4 9 8 2 2 5 15 26 0
10 Houten H30-2 9 4 1 1 7 14 31 0
11 Spitsbergen H30-1 8 0 0 3 5 11 22 3


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Houten H30-2 Maarn H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H30-5 Nieuwegein H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Haaskamp H30-1 Geldermalsen H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare H30-4 Rijnvliet H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Doorn H30-2 Montfoort H30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Maarn H30-1 Doorn H30-2 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H30-1 Houten H30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H30-1 Kampong H30-5 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geldermalsen H30-1 Fletiomare H30-4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein H30-1 Haaskamp H30-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Spitsbergen H30-1 Nieuwegein H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Doorn H30-2 Rijnvliet H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Houten H30-2 Geldermalsen H30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare H30-4 Haaskamp H30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H30-5 Montfoort H30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Montfoort H30-1 Spitsbergen H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Geldermalsen H30-1 Doorn H30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Maarn H30-1 Kampong H30-5 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein H30-1 Fletiomare H30-4 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Haaskamp H30-1 Houten H30-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Kampong H30-5 Rijnvliet H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Montfoort H30-1 Nieuwegein H30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H30-1 Maarn H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Doorn H30-2 Haaskamp H30-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Houten H30-2 Fletiomare H30-4 (4-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Nieuwegein H30-1 Houten H30-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Geldermalsen H30-1 Kampong H30-5 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H30-1 Spitsbergen H30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare H30-4 Doorn H30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Maarn H30-1 Montfoort H30-1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Maarn H30-1 Nieuwegein H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Montfoort H30-1 Rijnvliet H30-1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Doorn H30-2 Houten H30-2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H30-5 Haaskamp H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Nieuwegein H30-1 Doorn H30-2 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geldermalsen H30-1 Montfoort H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H30-1 Maarn H30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Haaskamp H30-1 Spitsbergen H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare H30-4 Kampong H30-5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Montfoort H30-1 Haaskamp H30-1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H30-1 Fletiomare H30-4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong H30-5 Houten H30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H30-1 Nieuwegein H30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Maarn H30-1 Geldermalsen H30-1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Doorn H30-2 Kampong H30-5 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Montfoort H30-1 Houten H30-2 (13-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H30-1 Haaskamp H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H30-1 Doorn H30-2 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Maarn H30-1 Fletiomare H30-4 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Nieuwegein H30-1 Geldermalsen H30-1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
  Spitsbergen H30-1 Geldermalsen H30-1 10:30 Sportpark De Groene Velden
  Haaskamp H30-1 Maarn H30-1 11:00 Sportpark 'de Burgwal'
ZONDAG 5 MAART 2023
  Houten H30-2 Spitsbergen H30-1 0:00 Groene Hoon
  Fletiomare H30-4 Montfoort H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Geldermalsen H30-1 Rijnvliet H30-1 11:30 Sportpark 'Hoge Weijde'
ZONDAG 12 MAART 2023
  Nieuwegein H30-1 Kampong H30-5 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Geldermalsen H30-1 Haaskamp H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
  Rijnvliet H30-1 Fletiomare H30-4 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Maarn H30-1 Houten H30-2 10:00 Sportpark Planetenbaan
  Montfoort H30-1 Doorn H30-2 10:30 Sportpark 'Parklaan'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Kampong H30-5 Spitsbergen H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Doorn H30-2 Maarn H30-1 0:00 bij sporthal Steinheim
  Houten H30-2 Rijnvliet H30-1 0:00 Groene Hoon
  Fletiomare H30-4 Geldermalsen H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Haaskamp H30-1 Nieuwegein H30-1 0:00 Sportpark 'de Burgwal'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Haaskamp H30-1 Fletiomare H30-4 0:00 Sportpark 'de Burgwal'
  Geldermalsen H30-1 Houten H30-2 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
  Rijnvliet H30-1 Doorn H30-2 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Nieuwegein H30-1 Spitsbergen H30-1 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Montfoort H30-1 Kampong H30-5 10:30 Sportpark 'Parklaan'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Kampong H30-5 Maarn H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Doorn H30-2 Geldermalsen H30-1 0:00 bij sporthal Steinheim
  Houten H30-2 Haaskamp H30-1 0:00 Groene Hoon
  Fletiomare H30-4 Nieuwegein H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Spitsbergen H30-1 Montfoort H30-1 0:00 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Fletiomare H30-4 Houten H30-2 0:00 Fletiomare Novum
  Haaskamp H30-1 Doorn H30-2 0:00 Sportpark 'de Burgwal'
  Rijnvliet H30-1 Kampong H30-5 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Nieuwegein H30-1 Montfoort H30-1 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
  Maarn H30-1 Spitsbergen H30-1 10:00 Sportpark Planetenbaan
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Spitsbergen H30-1 Rijnvliet H30-1 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Kampong H30-5 Geldermalsen H30-1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Doorn H30-2 Fletiomare H30-4 0:00 bij sporthal Steinheim
  Houten H30-2 Nieuwegein H30-1 0:00 Groene Hoon
  Montfoort H30-1 Maarn H30-1 10:30 Sportpark 'Parklaan'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Houten H30-2 Doorn H30-2 0:00 Groene Hoon
  Haaskamp H30-1 Kampong H30-5 0:00 Sportpark 'de Burgwal'
  Geldermalsen H30-1 Spitsbergen H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
  Rijnvliet H30-1 Montfoort H30-1 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Nieuwegein H30-1 Maarn H30-1 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Spitsbergen H30-1 Haaskamp H30-1 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Kampong H30-5 Fletiomare H30-4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Doorn H30-2 Nieuwegein H30-1 0:00 bij sporthal Steinheim
  Maarn H30-1 Rijnvliet H30-1 10:00 Sportpark Planetenbaan
  Montfoort H30-1 Geldermalsen H30-1 10:30 Sportpark 'Parklaan'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Houten H30-2 Kampong H30-5 0:00 Groene Hoon
  Fletiomare H30-4 Spitsbergen H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Haaskamp H30-1 Montfoort H30-1 0:00 Sportpark 'de Burgwal'
  Geldermalsen H30-1 Maarn H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'
  Nieuwegein H30-1 Rijnvliet H30-1 0:00 Sportpark 'Rijnhuizen'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Kampong H30-5 Doorn H30-2 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Rijnvliet H30-1 Geldermalsen H30-1 0:00 Sportpark Rijnvliet
  Spitsbergen H30-1 Houten H30-2 0:00 Sportpark De Groene Velden
  Maarn H30-1 Haaskamp H30-1 10:00 Sportpark Planetenbaan
  Montfoort H30-1 Fletiomare H30-4 10:30 Sportpark 'Parklaan'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Doorn H30-2 Spitsbergen H30-1 0:00 bij sporthal Steinheim
  Houten H30-2 Montfoort H30-1 0:00 Groene Hoon
  Fletiomare H30-4 Maarn H30-1 0:00 Fletiomare Novum
  Haaskamp H30-1 Rijnvliet H30-1 0:00 Sportpark 'de Burgwal'
  Geldermalsen H30-1 Nieuwegein H30-1 0:00 Sportpark 'Hoge Weijde'

Agenda
de agenda is leeg
Hele agenda
LISA App
Android app on Google Play

Wedstrijdverslagen
Nog geen verslagen