Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
Heren 1

Teamfoto

Spelers Heren 1
Corné Burger Alexander Burgers Bryce Elst
Noah Gerritsen Nick de Haas Melvin Huisman
Robin Huisman Quinten van Mancius Rick Oostendorp
Olav den Oudsten Luc Rijlaarsdam Boris Ruiter
Toine Stoker Brian Vonk Rob de Wit

Teamondersteuning
Trainer Jurjen Johannes Verheij
Coach Robin Huisman

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 mrt 4671 MHC Leusden H3
10:45 11:15 thuis Veld 2
  Arbitrage: Veteranen Heren A
 
22 mrt 4932 THCC De Kromhouters H4
45
uit route
29 mrt 5057 CMHC H2
10:45 11:15 thuis Veld 2
  Arbitrage: Veteranen Heren A
 
5 apr 5281 Schaerweijde H5
30
uit route
19 apr 5443 HC Kromme Rijn H1
10:45 11:15 thuis Veld 2
  Arbitrage: Veteranen Heren A
 
10 mei 5634 MMHC Voordaan H11
30
uit route
17 mei 5828 MHC Woerden H3
10:45 11:15 thuis Veld 2
  Arbitrage: Veteranen Heren A
 
24 mei 5989 MHC Fletiomare H5
30
uit route
14 jun 6376 VMHC Spitsbergen H2
10:45 11:15 thuis Veld 2
  Arbitrage: Veteranen Heren A
 
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Montfoort H1 9 25 8 1 0 51 13 0
2 Woerden H3 9 19 6 1 2 42 19 0
3 Kromhouters H4 9 19 6 1 2 27 14 0
4 Kromme Rijn H1 9 18 6 0 3 35 23 0
5 Leusden H3 9 13 4 1 4 25 17 0
6 Spitsbergen H2 9 10 3 1 5 15 18 0
7 Voordaan H11 9 8 2 2 5 21 24 0
8 Fletiomare H5 9 8 2 2 5 22 37 0
9 Culemborg H2 9 6 2 0 7 15 31 0
10 Schaerweijde H5 9 4 1 1 7 10 67 0

Uitslagenmatrix
  Culemborg H2 (O)Kromhouters H4Leusden H3Montfoort H1Schaerweijde H5Woerden H3Spitsbergen H2 (O)Voordaan H11Fletiomare H5Kromme Rijn H1
Culemborg H2 (O)   3-4 3-7 2-5 1-2
Kromhouters H4   4-0 4-0 1-0 3-0 7-1
Leusden H3 4-0   0-1 2-3 4-0
Montfoort H1 1-1   15-0 3-0 8-2
Schaerweijde H5 1-0 0-6   2-3 1-7 5-5
Woerden H3 7-2 2-4 17-0   3-2
Spitsbergen H2 (O) 2-3 3-2 2-4 1-1   2-3
Voordaan H11 1-2 3-3 0-2   3-3 5-4
Fletiomare H5 5-1 3-4 1-3 2-0   0-6
Kromme Rijn H1 2-1 3-8 10-1 5-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Woerden H3 Kromhouters H4 7-2 Definitief
.. Voordaan H11 Culemborg H2 (O) 1-2 Definitief
.. Kromme Rijn H1 Schaerweijde H5 10-1 Definitief
.. Fletiomare H5 Leusden H3 3-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Leusden H3 Montfoort H1 0-1 Definitief
.. Schaerweijde H5 Voordaan H11 1-7 Definitief
.. Culemborg H2 (O) Woerden H3 2-5 Definitief
.. Kromhouters H4 Fletiomare H5 7-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Spitsbergen H2 (O) Leusden H3 3-2 Definitief
.. Fletiomare H5 Culemborg H2 (O) 5-1 Definitief
.. Montfoort H1 Kromhouters H4 1-1 Definitief
.. Woerden H3 Schaerweijde H5 17-0 Definitief
.. Voordaan H11 Kromme Rijn H1 5-4 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Culemborg H2 (O) Montfoort H1 3-7 Definitief
.. Kromme Rijn H1 Woerden H3 5-1 Definitief
.. Schaerweijde H5 Fletiomare H5 5-5 Definitief
.. Kromhouters H4 Spitsbergen H2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Woerden H3 Voordaan H11 3-2 Definitief
.. Fletiomare H5 Kromme Rijn H1 0-6 Definitief
.. Montfoort H1 Schaerweijde H5 15-0 Definitief
.. Spitsbergen H2 (O) Culemborg H2 (O) 2-3 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Voordaan H11 Fletiomare H5 3-3 Definitief
.. Kromme Rijn H1 Montfoort H1 3-8 Definitief
.. Kromhouters H4 Leusden H3 4-0 Definitief
.. Schaerweijde H5 Spitsbergen H2 (O) 2-3 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Leusden H3 Woerden H3 2-3 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Spitsbergen H2 (O) Kromme Rijn H1 2-3 Definitief
.. Montfoort H1 Voordaan H11 3-0 Definitief
.. Fletiomare H5 Woerden H3 1-3 Definitief
.. Leusden H3 Culemborg H2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Culemborg H2 (O) Kromhouters H4 3-4 Definitief
.. Woerden H3 Montfoort H1 2-4 Definitief
.. Schaerweijde H5 Leusden H3 0-6 Definitief
.. Voordaan H11 Spitsbergen H2 (O) 0-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Kromhouters H4 Schaerweijde H5 4-0 Definitief
.. Montfoort H1 Fletiomare H5 8-2 Definitief
.. Leusden H3 Kromme Rijn H1 4-0 Definitief
.. Spitsbergen H2 (O) Woerden H3 1-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Voordaan H11 Leusden H3 3-3 Definitief
.. Fletiomare H5 Spitsbergen H2 (O) 2-0 Definitief
.. Schaerweijde H5 Culemborg H2 (O) 1-0 Definitief
.. Kromme Rijn H1 Kromhouters H4 2-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Culemborg H2 (O) Kromme Rijn H1 1-2 Definitief
.. Kromhouters H4 Voordaan H11 3-0 Definitief
.. Spitsbergen H2 (O) Montfoort H1 2-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Culemborg H2 (O) Voordaan H11 10:55 Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromhouters H4 Woerden H3 Sportp. Rauwenhof
  Leusden H3 Fletiomare H5 Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde H5 Kromme Rijn H1 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 15 MAART 2020
  Fletiomare H5 Kromhouters H4 Fletiomare Novum
  Montfoort H1 Leusden H3 11:15 Sportp. 'Parklaan'
  Voordaan H11 Schaerweijde H5 Sportpark Bos
  Woerden H3 Culemborg H2 (O) Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Culemborg H2 (O) Fletiomare H5 12:45 Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromhouters H4 Montfoort H1 Sportp. Rauwenhof
  Kromme Rijn H1 Voordaan H11 Sportpark Tolhuislaan
  Leusden H3 Spitsbergen H2 (O) Sportpark 'De Vallei'
  Schaerweijde H5 Woerden H3 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 29 MAART 2020
  Fletiomare H5 Schaerweijde H5 Fletiomare Novum
  Montfoort H1 Culemborg H2 (O) 11:15 Sportp. 'Parklaan'
  Spitsbergen H2 (O) Kromhouters H4 Sportpark De Groene Velden
  Woerden H3 Kromme Rijn H1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Culemborg H2 (O) Spitsbergen H2 (O) Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn H1 Fletiomare H5 Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde H5 Montfoort H1 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan H11 Woerden H3 Sportpark Bos
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Fletiomare H5 Voordaan H11 Fletiomare Novum
  Leusden H3 Kromhouters H4 Sportpark 'De Vallei'
  Montfoort H1 Kromme Rijn H1 11:15 Sportp. 'Parklaan'
  Spitsbergen H2 (O) Schaerweijde H5 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 10 MEI 2020
  Culemborg H2 (O) Leusden H3 Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn H1 Spitsbergen H2 (O) Sportpark Tolhuislaan
  Voordaan H11 Montfoort H1 Sportpark Bos
  Woerden H3 Fletiomare H5 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Kromhouters H4 Culemborg H2 (O) Sportp. Rauwenhof
  Leusden H3 Schaerweijde H5 Sportpark 'De Vallei'
  Montfoort H1 Woerden H3 11:15 Sportp. 'Parklaan'
  Spitsbergen H2 (O) Voordaan H11 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 24 MEI 2020
  Fletiomare H5 Montfoort H1 Fletiomare Novum
  Kromme Rijn H1 Leusden H3 Sportpark Tolhuislaan
  Schaerweijde H5 Kromhouters H4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Woerden H3 Spitsbergen H2 (O) Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Culemborg H2 (O) Schaerweijde H5 Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromhouters H4 Kromme Rijn H1 Sportp. Rauwenhof
  Leusden H3 Voordaan H11 Sportpark 'De Vallei'
  Spitsbergen H2 (O) Fletiomare H5 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Kromme Rijn H1 Culemborg H2 (O) Sportpark Tolhuislaan
  Montfoort H1 Spitsbergen H2 (O) 11:15 Sportp. 'Parklaan'
  Voordaan H11 Kromhouters H4 Sportpark Bos
  Woerden H3 Leusden H3 Sportpark 'Cromwijck II'