Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
MA1-ZAAL

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Frank Kiens
Manager Jeroen van Hulten
Manager Bauke Boogers
Coach Rick Boere

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 27777 Gooische Hockey Club MA4
5
13:45 14:20 uit Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
2 feb 27939 Zwaluwen Utrecht MA2
5
12:25 13:00 thuis Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
9 feb 30679 MHC Soest MA4
31
14:35 15:40 thuis Helsdingen, Sportcentrum
  Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
 
9 feb 31012 MHC Vianen MA2
31
13:55 15:00 uit Helsdingen, Sportcentrum
  Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: veld 1 (Noord)
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein MA4 10 18 5 3 2 26 13 0
2 Vianen MA2 10 17 5 2 3 32 17 0
3 Soest MA4 8 14 4 2 2 20 18 0
4 Montfoort MA1 8 10 3 1 4 19 18 0
5 Barneveld MA2 8 10 3 1 4 14 20 0
6 Zwaluwen MA2 8 10 3 1 4 13 20 0
7 Gooische MA4 8 5 1 2 5 11 29 0

Uitslagenmatrix
  Barneveld MA2Gooische MA4Montfoort MA1Soest MA4Vianen MA2Nieuwegein MA4Zwaluwen MA2
Barneveld MA2   4-3 3-3 2-1
Gooische MA4 2-0   3-4 1-5 1-4
Montfoort MA1 3-2 2-2   3-1 0-4
Soest MA4 4-1 2-1   3-2 2-2 2-4
Vianen MA2 5-1 9-0   3-2 2-2
Nieuwegein MA4 3-0 1-1 3-0 2-2   3-1
Zwaluwen MA2 0-2 0-7 2-0 1-2 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Zwaluwen MA2 Vianen MA2 1-2 Definitief
.. Zwaluwen MA2 Barneveld MA2 0-2 Definitief
.. Nieuwegein MA4 Gooische MA4 1-1 Definitief
.. Montfoort MA1 Gooische MA4 2-2 Definitief
.. Barneveld MA2 Vianen MA2 2-1 Definitief
.. Montfoort MA1 Nieuwegein MA4 0-4 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Zwaluwen MA2 Nieuwegein MA4 3-2 Definitief
.. Soest MA4 Zwaluwen MA2 2-4 Definitief
.. Soest MA4 Nieuwegein MA4 2-2 Definitief
.. Vianen MA2 Barneveld MA2 5-1 Definitief
.. Barneveld MA2 Montfoort MA1 4-3 Definitief
.. Montfoort MA1 Vianen MA2 3-1 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Gooische MA4 Barneveld MA2 2-0 Definitief
.. Barneveld MA2 Soest MA4 3-3 Definitief
.. Nieuwegein MA4 Zwaluwen MA2 3-1 Definitief
.. Vianen MA2 Zwaluwen MA2 2-2 Definitief
.. Nieuwegein MA4 Vianen MA2 2-2 Definitief
.. Soest MA4 Gooische MA4 4-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Vianen MA2 Nieuwegein MA4 3-2 Definitief
.. Vianen MA2 Gooische MA4 9-0 Definitief
.. Zwaluwen MA2 Soest MA4 2-0 Definitief
.. Soest MA4 Montfoort MA1 2-1 Definitief
.. Zwaluwen MA2 Montfoort MA1 0-7 Definitief
.. Gooische MA4 Nieuwegein MA4 1-4 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Montfoort MA1 Barneveld MA2 3-2 Definitief
.. Gooische MA4 Soest MA4 3-4 Definitief
.. Gooische MA4 Vianen MA2 1-5 Definitief
.. Nieuwegein MA4 Barneveld MA2 3-0 Definitief
.. Nieuwegein MA4 Montfoort MA1 3-0 Definitief
.. Soest MA4 Vianen MA2 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Barneveld MA2 Nieuwegein MA4 17:40 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Gooische MA4 Montfoort MA1 14:20 Hofland
  Gooische MA4 Zwaluwen MA2 13:40 Hofland
  Montfoort MA1 Zwaluwen MA2 13:00 Hofland
  Nieuwegein MA4 Soest MA4 18:20 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Soest MA4 Barneveld MA2 17:00 Engh, Optisport Sportboulevard D
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Barneveld MA2 Zwaluwen MA2 13:00 Oosterbos
  Barneveld MA2 Gooische MA4 14:20 Oosterbos
  Montfoort MA1 Soest MA4 15:40 Helsdingen, Sportcentrum
  Vianen MA2 Soest MA4 16:20 Helsdingen, Sportcentrum
  Vianen MA2 Montfoort MA1 15:00 Helsdingen, Sportcentrum
  Zwaluwen MA2 Gooische MA4 13:40 Oosterbos