Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
MC2-ZAAL

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Tanja Kivits
Coach Susanne Stevens
Coach Bas Meeuwissen

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 29881 Schaerweijde MC6
30
17:20 18:20 uit Jan Wever Hal
  Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
 
2 feb 30037 HC Rijnvliet MC5
30
16:40 17:40 uit Jan Wever Hal
  Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
 
9 feb 31069 HC Geldermalsen MC1
46
07:40 09:00 uit Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
9 feb 30735 HC Rijnvliet MC5
46
08:20 09:40 thuis Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
15 feb 25252 HC Geldermalsen MC1
30
08:40 09:40 thuis Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
 
15 feb 25086 MMHC Voordaan MC5
30
08:00 09:00 uit Voordaan Blaashal
  Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Culemborg MC3 8 17 5 2 1 18 8 0
2 Geldermalsen MC1 6 15 5 0 1 29 6 0
3 Voordaan MC5 8 10 2 4 2 17 22 0
4 Woerden MC4 9 9 2 3 4 19 24 0
5 Schaerweijde MC6 7 7 2 1 4 9 22 0
6 Rijnvliet MC5 8 7 1 4 3 11 19 0
7 Montfoort MC2 6 6 2 0 4 11 13 0

Uitslagenmatrix
  Woerden MC4Schaerweijde MC6Voordaan MC5Montfoort MC2Culemborg MC3Geldermalsen MC1Rijnvliet MC5
Woerden MC4   5-2 2-2 2-5 0-2 3-7 2-2
Schaerweijde MC6   2-4 0-3
Voordaan MC5 2-2   0-6 2-2
Montfoort MC2 0-2 1-2 4-2   1-3
Culemborg MC3 1-1 2-3 2-0   3-1 3-0
Geldermalsen MC1 7-0  
Rijnvliet MC5 2-1 1-2 2-2 2-2 0-5  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Woerden MC4 Rijnvliet MC5 2-2 Definitief
.. Culemborg MC3 Schaerweijde MC6 1-1 Definitief
.. Montfoort MC2 Schaerweijde MC6 1-2 Definitief
.. Voordaan MC5 Woerden MC4 2-2 Definitief
.. Culemborg MC3 Montfoort MC2 2-0 Definitief
.. Rijnvliet MC5 Voordaan MC5 2-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Montfoort MC2 Woerden MC4 0-2 Definitief
.. Montfoort MC2 Culemborg MC3 1-3 Definitief
.. Woerden MC4 Culemborg MC3 0-2 Definitief
.. Schaerweijde MC6 Voordaan MC5 2-4 Definitief
.. Schaerweijde MC6 Geldermalsen MC1 0-3 Definitief
.. Voordaan MC5 Geldermalsen MC1 0-6 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Montfoort MC2 Voordaan MC5 4-2 Definitief
.. Woerden MC4 Montfoort MC2 2-5 Definitief
.. Culemborg MC3 Rijnvliet MC5 3-0 Definitief
.. Woerden MC4 Voordaan MC5 2-2 Definitief
.. Rijnvliet MC5 Geldermalsen MC1 0-5 Definitief
.. Culemborg MC3 Geldermalsen MC1 3-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Culemborg MC3 Voordaan MC5 2-3 Definitief
.. Woerden MC4 Geldermalsen MC1 3-7 Definitief
.. Rijnvliet MC5 Culemborg MC3 2-2 Definitief
.. Voordaan MC5 Rijnvliet MC5 2-2 Definitief
.. Woerden MC4 Schaerweijde MC6 5-2 Definitief
.. Geldermalsen MC1 Schaerweijde MC6 7-0 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Rijnvliet MC5 Woerden MC4 2-1 Definitief
.. Rijnvliet MC5 Schaerweijde MC6 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Culemborg MC3 Woerden MC4 11:40 Randhorst, De
  Geldermalsen MC1 Culemborg MC3 12:20 Randhorst, De
  Geldermalsen MC1 Woerden MC4 11:00 Randhorst, De
  Rijnvliet MC5 Montfoort MC2 17:40 Jan Wever Hal
  Schaerweijde MC6 Montfoort MC2 18:20 Jan Wever Hal
  Schaerweijde MC6 Rijnvliet MC5 17:00 Jan Wever Hal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Geldermalsen MC1 Rijnvliet MC5 10:20 Randhorst, De
  Geldermalsen MC1 Montfoort MC2 9:00 Randhorst, De
  Montfoort MC2 Rijnvliet MC5 9:40 Randhorst, De
  Schaerweijde MC6 Culemborg MC3 9:40 Voordaan Hockey Dome
  Voordaan MC5 Schaerweijde MC6 9:00 Voordaan Hockey Dome
  Voordaan MC5 Culemborg MC3 10:20 Voordaan Hockey Dome
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Geldermalsen MC1 Voordaan MC5 10:20 Voordaan Hockey Dome
  Montfoort MC2 Geldermalsen MC1 9:40 Voordaan Hockey Dome
  Voordaan MC5 Montfoort MC2 9:00 Voordaan Hockey Dome