Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO9-1 CMHC MO9-2 30 09:30 10:30 uit - KG Semi  info
JO10-1 DMHC Shinty JO10-3 30 07:30 08:30 uit - KG Zand  info

25 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO16-2 DMHC Shinty MO16-3 15:00 15:30 Veld 1  info
Fluiten: Mischa van Achthoven en Jochen Vos (H35A)
JO16-1 Doornse Hockey Club JO16-2 30 09:15 10:15 uit - KG Semi  info

25 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO8-2 HC Geldermalsen MO8-2 09:15 09:45 Veld 1  info

25 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-1 Hockey Club Houten MO12-1 11:00 11:30 Veld 2  info
Fluiten: Marcel Sonneveld en Rick Verkaar
MO18-2 Hockeyclub Amersfoort MO18-2 35 11:25 12:30 uit - KG Water  info

25 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Benjamins Hockeyclub Montfoort Kabouters 10:00 Veld 2  info
Kabouters Hockeyclub Montfoort Benjamins 0 10:00 uit -   info

25 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-3 MHC Fletiomare MO12-7 30 11:50 12:50 uit - KG Water  info
MO14-1 MHC Vianen MO14-1 11:00 11:30 Veld 1  info
Fluiten: Evi Boere (MO18-1) en Pieter Verduijn

25 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M010-2 MHC Woerden MO10-2 30 08:00 09:00 uit - KG Zand  info

25 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-2 MHCN MO12-2 30 07:30 08:30 uit - KG Water  info
MO14-2 MHCN MO14-4 13:00 13:30 Veld 1  info
Fluiten: Lynn Splinter (MO18-3) en Arjan Nieuwendijk (Trim)
MO16-1 MHV Maarssen MO16-3 30 15:10 16:10 uit - KG Zand  info
MO18-3 MHV Maarssen MO18-3 15:00 15:30 Veld 2  info
Fluiten: Rob de Wit (H35A) en Hans Lenten
Let op: aanvangstijd gewijzigd van 13.30 naar 15.30 uur
JO18-1 MMHC Voordaan JO18-3 30 16:30 17:30 uit - KG Zand  info

25 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO10-1 SV Kampong Hockey MO10-4 09:15 09:45 Veld 1  info

25 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO18-1 SV Kampong Hockey MO18-4 12:45 13:30 Veld 2  info
Fluiten: Frank Roozenboom en Rick Boere (H35A)
Let op: aanvangstijd gewijzigd van 15.30 maar 13.30 uur

25 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO8-1 SV Kampong Hockey MO8-6 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info
MO9-2 Zwaluwen Utrecht MO9-1 09:30 10:00 Veld 2  info


Agenda
LISA App
Android app on Google Play

Wedstrijdverslagen
Nog geen verslagen